Pages

22 Eylül 2011 Perşembe

Hello I am Big Space Star Kim Heechul*

Ne zamandır bir şeyler yazmıyordum. Her geçen gün suçluluk duygumu biraz daha arttırdığı halde neden yazmamakta direttiğimi bilmiyorum.

Oh Yoon Joo'nun şu yazısını görünce bir Petal olarak neden hâlâ bir şeyler yazmıyorum? Nasıl bu kadar tembel ve üşengeç olabiliyorum? Kendimden utanmalıyım! Ben bir yazı bile yazmaya üşenirken insanlar Heechul'u askere  uğurlamaya gidiyor! :Bakınız: İmrendim hem de öyle böyle değil. Öhm sonunda yazmaya karar verdim.

Heechul Kore'ye dair en büyük takıntımdır bunu çevremdeki ya da beni tanıyan herkes bilir. Normalde bir şıpsevdiyimdir ve her gördüğüme tutulduğumdan birine olan sevgim diğeri başladığında son bulabilir. Ancak Heechul benim için her zaman farklı oldu. Onu tanıdığım günden bu yana hiç bir ünlü bu kadar vazgeçilmez olmamıştı. Belki de kendimi buluyorumdur onda. Heechul her zaman karakterini, çılgınlığını kan grubunun AB oluşuna bağlar ya, ben de hep kan çekiyor derim, AB kan grubuna sahip olmam hiç bu kadar özel gelmemişti bana ^^

Bu video onu tanımayanlara ya da sevemeyenlere ya da sevmeyenlere gelsin : -belki fikirleri veya önyargıları biraz olsun değişir-1 Eylül'de askere gitti 2 yıl sonra dönecek. *Kore'de askerlik neden bu kadar uzun?!!* ıhm Neyse ki her gün yeni haberlerini alıyorum. Son durumdan fotoğraflarını paylaşayım:


Atış yapmaya gitmeden önceki bir fotoğrafı, talimatları dinlerlerken. Biraz tedirgin ve endişeli mi görünüyor sanki?


Atış sırasında çekilmiş bir fotoğrafı. Hedefe kitlenmiş durumda :D


Atış sonrası kaç hedef vurduğunu kontrol ediyor. Biraz kendinden emin :)cr:http://blog.daum.net/katc/544HC: Merhaba ben Big Space Star Kim Heechul.Bugün büyük gün. Chuseok gökyüzü parlak görünüyor. Biraz endişeliyim herkesin sağlığı yerinde mi değil mi diye. Burda Nonsan'da, arkadaşlarımla ciddi şekilde 4 haftalık bir antrenmandan geçiyoruz. Lütfen çok fazla endişelenmeyin. Umarım herkes ailelerimize, anne-babamıza iyi bakar.
*Anca bu kadar çevirebildim biraz tuhaf olmuş İngilizce'ye çevirisi o yüzden Türkçe'si bu kadar oldu.*